DOR & MICOREK

15 październik 2017

O KANCELARII

O KANCELARII

Rok założenia 1992 - od początku w tym samym miejscu.

Lokalizacja

Kancelaria Notarialna znajduje się od 1992 roku w tym samym miejscu - w Kamienicy Wawrzyńca Mikulskiego przy Nowym Świecie 53 w Warszawie.

Kamienica wzniesiona w I. 1821-1823, którą zaprojektowali Fryderyk Albert Lessel i Adolf Schuch; spalona i częściowo zburzona w 1944 roku, odbudowana w 1950 roku. Przed budynkiem znajduje się właz kanału, którym powstańcy warszawscy we wrześniu 1944 roku ewakuowali się do Śródmieścia z upadającej Starówki.

Kreatywność i doświadczenie

Wieloletnia tradycja wykonywania zawodu, wszechstronna wiedza oraz bogate doświadczenie zapewniają profesjonalną obsługę zarówno osób fizycznych, jak i osób prawnych (w tym deweloperów). Dzięki znajomości uwarunkowań prawnych jesteśmy w stanie zaoferować klientom optymalne i często nowatorskie rozwiązania ich problemów prawnych.

Zespół Kancelarii tworzą aplikanci notarialni – absolwenci Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz doświadczona obsługa sekretariatu. Zespół Kancelarii z zaangażowanym oddaje się swojej pracy.

Dokładamy wszelkich starań, aby dokonywane przez nas czynności były wyznacznikiem profesjonalizmu. Naszym celem jest oferowanie klientom bezpiecznych i skutecznych rozwiązań w oparciu o bogate doświadczenie i wiedzę prawniczą.

KONTAKT

Kancelaria Notarialna Robert Dor notariusz, Andrzej Micorek notariusz Spółka Cywilna
Lokalizacja:
ul. Nowy Świat 53
00-042 Warszawa Śródmieście
Godziny otwarcia kancelarii:
Poniedziałek-Piątek
09:00-17:00

Istnieje możliwość dostosowania godziny dokonania czynności do indywidualnej potrzeby klienta.

Click to unlock the map