DOR & MICOREK

KANCELARIA NOTARIALNA

ul. Nowy Świat 53, Warszawa Śródmieście

+48 22 826 69 26

dowiedz się więcej
SCROLL

O KANCELARII

Rok założenia 1992 - od początku w tym samym miejscu.

Doskonała lokalizacja w Śródmieściu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie metra. Połączenie wieloletniego profesjonalnego doświadczenia i młodości. Sprawna organizacja i obsługa.
CZYTAJ WIĘCEJ

DOGODNA LOKALIZACJA

100 m od Kancelarii na rogu ulicy Świętokrzyskiej i Kubusia Puchatka wejście do Metra Nowy Świat-Uniwersytet, autobusy nr 111, 116, 128, 175, 180, 222, 503, 518 i E-2.

PARKING DLA KLIENTÓW

Parking na ulicy Kubusia Puchatka i Wareckiej, a ponadto możliwość zaparkowania samochodu na parkingu prywatnym na tyłach Kancelarii.

DOSTĘP DO WI-FI

W Kancelarii klienci mają dostęp do bezpłatnego internetu za pośrednictwem wi-fi.

KLIMATYZACJA

Wszystkie pomieszczenia Kancelarii są klimatyzowane.

ANDRZEJ MICOREK

Notariusz od 1992 roku po aplikacji notarialnej odbytej w Państwowym Biurze Notarialnym w Warszawie. Od 1995 roku Wizytator Izby Notarialnej w Warszawie. Od 2003 roku Przewodniczący Rady Nadzorczej Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych Rejent-Life z siedzibą w Poznaniu, a wcześniej Członek Rady Nadzorczej i Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej. Notariusz z ogromnym doświadczeniem w obsłudze spółek, deweloperów, osób fizycznych i prawnych we wszystkich dziedzinach określonych przepisami prawa regulującymi dokonywanie czynności przez notariusza.

ROBERT DOR

Notariusz z wieloletnim doświadczeniem w dokonywaniu czynności z zakresu prawa handlowego, prawa cywilnego i innych gałęzi prawa charakterystycznych dla obrotu notarialnego. Swoją karierę zaczynał w Państwowym Biurze Notarialnym w Warszawie, na stanowisku aplikanta i asesora. Powołany na stanowisko notariusza przez Ministra Sprawiedliwości w roku 1992. Członek Rady Izby Notarialnej w Warszawie pięciu kadencji, między innymi jako Rzecznik Prasowy, Skarbnik oraz Przewodniczący Zespołu Wizytacyjnego. Wykładowca na zajęciach dla aplikantów. Długoletni wizytator notarialny. Wyróżniony odznaką Zasłużony dla Samorządu Notarialnego. Od roku 2014 Wiceprezes Zarządu Fundacji na rzecz Bezpiecznego Obrotu Prawnego.

CZYNNOŚCI

Czynności notarialne dokonywane w Kancelarii Notarialnej

Czynności notarialnych notariusz dokonuje w lokalu Kancelarii. Czynności mogą być dokonane także w innym miejscu, jeżeli przemawia za tym ich charakter lub szczególne okoliczności, na przykład zgromadzenia spółek kapitałowych albo czynności dokonywane z osobami, które ze względu na stan zdrowia nie mogą przybyć do Kancelarii.
CZYTAJ WIĘCEJ

OPŁATY

Taksa notarialna (wynagrodzenie notariusza), podatek od towarów i usług (VAT), opłata sądowa, podatek od czynności cywilnoprawnych, podatek od spadków i darowizn.

W Kancelarii uzyskają Państwo informację o wysokości wymienionych wyżej należności w związku z planowaną przez Państwa czynnością notarialną.
CZYTAJ WIĘCEJ
2 styczeń 2018

Akt poświadczenia dziedziczenia u notariusza

KONTAKT

Kancelaria Notarialna Robert Dor notariusz, Andrzej Micorek notariusz Spółka Cywilna

KONTAKT

Kancelaria Notarialna Robert Dor notariusz, Andrzej Micorek notariusz Spółka Cywilna
Lokalizacja:
Godziny otwarcia kancelarii:
Poniedziałek-Piątek
09:00-17:00

Istnieje możliwość dostosowania godziny dokonania czynności do indywidualnej potrzeby klienta.

Click to unlock the map